O nas

Holistyczne podejście do piękna – to najlepsze motto jakim możemy się przedstawić. To nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Podologii. Wyróżnia nas w pełni indywidualne i holistyczne podejście do klienta.

Symetria to miejsce w którym zadbamy o Wasze piękno wewnętrzne i zewnętrzne, a nasi specjaliści wzajemnie będą dbali o spójność działań i podtrzymywanie efektów pracy. Symetria to kompleksowe działanie z zakresu: medycyny estetycznej, kosmetologii estetycznej, laseroterapii, podologii, pielęgnacji ciała, dietetyki, treningów personalnych, rehabilitacji ( przy współpracy z CRS).
Klinika to wyrafinowane wnętrza, najwyższej jakości preparaty, urządzenia światowej klasy, szanowani specjaliści i gwarancja bezpieczeństwa.

Symetria to nowe miejsce na mapie Warszawy – to odzwierciedlenie nowych trendów przy zachowaniu najwyższych standardów i jakości.

Nasza kadra

Adrianna Sobieraj – kosmetolog/podolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w gabinecie kosmetologiczno-podologicznym, prowadziła tam między innymi terapię paznokci pourazowych, zmienionych chorobowo, hiperkeratoz, brodawek wirusowych, a także pracowała z pacjentami diabetologicznymi. W klinice Symetria łączy zamiłowanie do kosmetologii i podologii. Stale się rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach zarówno kosmetologicznych jak i podologicznych. Każdą klientkę traktuje wyjątkowo i dopasowuje zabiegi tak, aby idealnie odpowiadały potrzebom danej cery.

lek. Aleksandra Antolak – lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka licznych polskich i międzynarodowych kursów, szkoleń i kongresów z zakresu medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie wzbogacała w kraju i za granicą. W swojej praktyce opiera się na sprawdzonych i skutecznych metodach terapii.

Dr n. med. Kamil Pietrasik – chirurg

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, Szpitalu im. Prof. Orłowskiego w Warszawie oraz Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM, a także podczas licznych szkoleń w Stanach Zjednoczonych i Europie. Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej).

Monika Wawrzaszek – Figiela – psycholog

„Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Posiada certyfikat Krakowskiego Towarzystwa Medycznego -Profilaktyki i terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi. Obecnie w trakcie Szkoły Terapii Seksualnej Zbigniew Lew Starowicz. Preferuje holistyczne podejście do Człowieka. Dba o to, by oddziaływanie psychologiczne zawsze miało charakter indywidualny, i było uzupełnione obrazem stanu zdrowia. Jej wiedza oraz doświadczenie będą cenne w leczeniu otyłości, nadwagi i nie akceptacji siebie.”

Patrycja Stec – dietetyk

Dyplomowany dietetyk z doświadczeniem w zakresie poradnictwa i edukacji żywieniowej. Prowadzi indywidualną dietoterapię oraz grupowe warsztaty kulinarne, podczas których rozwija wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności pacjentów w zakresie zdrowego żywienia. Dostosowuje plan żywieniowy do stanu zdrowia pacjenta zweryfikowanego na podstawie diagnostyki laboratoryjnej oraz objawów somatycznych. Układa menu dla cateringu dietetycznego. Wciąż pogłębia wiedzę na temat żywienia terapeutycznego w celu zapewnienia pacjentom dostępu do aktualnych i skutecznych metod odżywiania. Interesuje się żywieniem terapeutycznym, psychologią zdrowia i rozwoju osobistego (Anthony Robbins, Osho, Yalom). W wolnym czasie współpracuje ze stowarzyszeniem koordynując projekty aktywizujące lokalne społeczeństwo. 

Piotr Potentas – masażysta

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie – licencjat fizjoterapii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – licencjat i magister Turystyki i Rekreacji. Doświadczony masażysta, jego masaże koją zmęczone ciało, przynoszą uczucie ulgi i głębokiego odprężenia. Wykonuje także masaże stymulujące układ krążenia, dzięki którym skóra ujędrnia się i poprawia się jej koloryt. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dopasowuje terapię manualną do konkretnego problemu.

Żaneta Piasta – masażysta

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wiedzę z zakresu fizjoterapii i masażu zdobywała na licznych praktykach i stażach w kraju a także w Hiszpanii. Specjalizuje się w masażach rozluźniających, odprężających, a także masażach ujędrniających skórę, antycellulitowych, modelujących sylwetkę. Dobiera właściwe techniki masażu do indywidualnych potrzeb klienta, tak, aby po wizycie każdy czuł się zrelaksowany i odprężony.

Tamer Mustafa Nuri – trener

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne, student II stopnia tego samego kierunku w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Były zawodnik kadry Polskiej Organizacji Karate Kyokushin Kaikan IKO SOSAI (najwyższe osiągnięcia: brązowy medal na ME 2015, zdany egzamin w Honbu Dojo w Tokio). Do głównych zainteresowań należy trening prozdrowotny, a także trening modelujący sylwetkę. Przeprowadzane przez niego treningi są niezwykle efektywne i ciekawe, a jego wiedza i doświadczenie pomogą osiągnąć wyznaczone cele każdej klientce.

Tomasz Wiliński – fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Koordynator ds. fizjoterapii Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, osobisty terapeuta znanych polskich sportowców. Specjalizuje się w fizjoterapii przeciwstarzeniowej, fizjoterapii stopy, przeprowadzaniu terapii po ciąży. Posiada także ogromną wiedzę na temat dysfunkcji i urazów kręgosłupa, dzięki czemu osiąga fantastyczne efekty w pracy z pacjentami nad utrzymywaniem prostej sylwetki oraz budowaniu świadomości ciała. Wyznaje zasadę, że prawidłowa postawa sylwetki to najważniejszy krok w zdobywaniu pewności siebie, dzięki któremu każda kobieta może poczuć się wyjątkowo.

Nasz sprzęt

LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL-6000 HIL

Nieinwazyjne urządzenie emitujące energię w spektrum podczerwieni, zapewniając miejscową stymulację tkanki. Światło lasera wpływa na kolagen i elastynę pobudzając ich syntezę w skórze właściwej. Laser BTL-6000 HIL ma szerokie spektrum działania. Sprawdza się zarówno w terapiach przeciwzmarszczkowych, jak również w leczeniu trądziku, usuwaniu blizn, a także wspomaga porost włosów u osób dotkniętych problem łysienia.

 

 

 

 

 

BTL X-WAVE –  fala uderzeniowa

Nowoczesne urządzenie umożliwiające prowadzenie terapii z zastosowaniem nieinwazyjnych fal uderzeniowych. Fale akustyczne są falami uderzeniowymi, które mogą przenosić energię z miejsca jej wytworzenia do oddalonych rejonów. Silne impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele jako drgania, penetrują tkankę, oddziałując na miejsce poddawane terapii. Metoda szeroko stosowana w fizjoterapii i medycynie sportowej, daje spektakularne efekty w walce z cellulitem.

 

 

 

 

 

BTL-6000 LYMPHASTIM

Profesjonalne urządzenie do sekwencyjnego masażu limfatycznego z elektronicznym systemem kontroli ucisku. Stosowane jest w rehabilitacji i medycynie estetycznej. Masaż pobudza krążenie limfy w organizmie.

 

 

 

 

MEDIKA PREMIUM 16 W 1

Wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny posiadający pełną certyfikację i atesty, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Urządzenie zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce. Wykorzystano w nim liczne innowacje techniczne. Medika Premium to urządzenie za pomocą którego wykonamy analizę skóry, mikrodermabrazję diamentową, zabiegi z ultradźwiękami, falą radiową, mezoterapię bezigłową oraz dermomasaż.

 

 

SKINSHOOTER

urządzenie niezawodnej firmy Klapp Cosmetics do mezoterapii bezigłowej. Urządzenie to wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektrostymulacji, emituje fale elektromagnetyczne które wtłaczają substancje aktywne w głąb skóry. Mezoterapia bezigłowa z wykorzystaniem Skinshootera daje rewelacyjne efekty, widoczne gołym okiem, takie jak poprawa elastyczności i gęstości skóry, redukcja zmarszczek i zapobieganie powstawania nowych oraz poprawa owalu twarzy.

 

 

 

HI LIFT3

Urządzenie emitujące skoncentrowane fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, które przechodzą przez pierwsze 1-2 mm skóry, a na odpowiedniej głębokości kumulują się i powodują intensywne przegrzewanie. Naskórek pozostaje nietknięty, natomiast w głębszych warstwach skóry zachodzą, stymulowane przez uszkodzenia intensywne procesy odnowy i regeneracji. Minimalna głębokość działania urządzenia to 1,5 mm i jest wykorzystywana do leczenia zmarszczek powierzchownych, a maksymalna 13 mm pomaga uporać się z cellulitem.

 

Certyfikaty

 

ul. Przechodnia 2
00-100 Warszawa

pon-pt: 11:00-19:00
sob: 10:00-14:00

+48 666 660 062
kontakt@symetriaclinic.pl

Mapa dojazdu
Zapisz się na wizytę
Galeria - zobacz klinikę

NIP: 524 278 64 49
REGON: 362818504
NR KONTA: 93 1050 1025 1000 0092 1858  8870