Powiększanie ust Warszawa

Nie jesteś zadowolona lub zadowolony z kształtu i rozmiaru swoich ust? Szukasz kliniki medycyny estetycznej w Warszawie, w której dla lekarza nie będzie to tylko kolejny zabieg do odhaczenia? Zapraszamy do Symetrii – wyróżnia nas holistyczne podejście do piękna. Dlatego też powiększanie ust Warszawa nie jest u nas zwykłym zabiegiem, który wykonujemy z marszu. Przed jego wykonaniem przeprowadzamy wywiad, w którym pytamy nie tylko o ewentualne choroby i przyjmowane leki, ale też interesują nas Twoje oczekiwania.

Zabieg powiększania ust w Warszawie w dobrej ceniePowiększanie ust

Zabieg powiększania ust to propozycja dla wszystkich osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – które nie są do końca zadowolone z kształtu, struktury lub kolorytu swoich ust. Jeśli należysz do tej grupy, możemy Ci pomóc. W Symetrii wykonujemy powiększanie ust kwasem hialuronowym. To organiczny związek chemiczny, znajdujący się w naszym ciele, m.in. w skórze (tutaj jest jego najwięcej, bo około 50 proc.), włosach, oczach, stawach, a nawet tkankach czy płynach ustrojowych. Jego zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Przy młodej skórze nie ma z tym problemów, jest go pod dostatkiem, dlatego też skóra jest jędrna oraz gładka. Ten stan rzeczy zaczyna się powoli zmieniać po 30. roku życia, a po 40-stce mniejsza ilość kolagenu jest już widoczna.

W naszej klinice, wykonując zabieg powiększania ust w Warszawie, używamy wypełniaczy marki Neauvia, które są doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Z pomocą tego preparatu można uwydatnić usta bez efektu sztuczności. Co najważniejsze, wypełniacz jest bezpieczny, a sam zabieg mało inwazyjny – jego efekty też są szybko widoczne i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Czy powiększanie ust jest bolesne?

Powiększanie ust nie jest komfortowym zabiegiem, ponieważ – niezależnie od zastosowanego preparatu – bezpośrednio po jego podaniu czuć nieprzyjemnie rozpieranie tkanek. Oczywiście, można zmniejszyć ten dyskomfort, podając znieczulenie. Najczęściej w tym celu używany jest krem lub maść znieczulająca.

Ile trwa zabieg?

Zabieg powiększania ust nie trwa długo, średnio zajmuje on około 20 minut, wliczając w to podanie znieczulenia oraz docelowe ostrzykiwanie. Po około 30 minutach możesz opuścić klinikę oraz wrócić do swoich codziennych zajęć.

Dlaczego warto nam zaufać

  • Wyróżnia nas indywidualne i holistyczne podejście do klienta.
  • Jesteśmy nowoczesną kliniką – dbamy o Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno.
  • Mamy wykwalifikowaną kadrę, która zadba o spójność działań i podtrzymywanie efektów pracy.
  • W swojej pracy korzystamy ze światowej klasy urządzeń oraz najwyższej jakości preparatów.
  • Łatwo do nas trafić – mamy siedzibę na ulicy Przechodniej 2 w Warszawie, niedaleko ulicy Marszałkowskiej.
Interesuje Cię usługa „powiększanie ust Warszawa”? Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej – Symetria. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że zabieg wykonany zgodnie z holistycznym podejściem do piękna, to najlepszy z możliwych wyborów.

ul. Przechodnia 2
00-100 Warszawa

pon-pt: 11:00-19:00
sob: 10:00-14:00

+48 666 660 062
kontakt@symetriaclinic.pl

Mapa dojazdu
Zapisz się na wizytę
Galeria - zobacz klinikę

NIP: 524 278 64 49
REGON: 362818504
NR KONTA: 93 1050 1025 1000 0092 1858  8870